zamieszczono:08.07.2015

Firma reprezentująca zagranicznych dostawców maszyn pakujących, z siedzibą w Warszawie, poszukuje studenta / studentki na płatny staż na stanowisko:

Specjalisty w budowaniu relacji B&B (Praca zdalna, w dowolnym miejscu)

Telefonować do klientów możesz z dowolnego miejsca na świecie, gdzie masz Internet oraz ciszę. Praca na małej bazie klientów, z którymi wymagany będzie regularny kontakt i podtrzymywanie dobrych relacji sprzedażowych.

Zakres obowiązków :

  1. Regularne kontaktowanie się z klientami z istniejącej bazy danych w celu :

- rozpoznania potrzeb w zakresie oferowanych przez firmę rozwiązań technicznych

- dotarcia do decydenta

- rozpoznania, jakie osoby mają wpływ na decyzję poza decydentem (opiniodawca i użytkownik)

- rozpoznanie, czy prowadzone są jakieś projekty na oferowane przez naszą firmę produkty

- budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami

- zbieranie informacji kontekstowych, które mogą mieć znaczenie

2. Raportowanie (szczegółowe) mailem.

3. Aktualizacja bazy danych

4. Wyszukiwanie nowych klientów z Internetu

5. Redagowanie tekstów ściśle związanych z wymaganiami klientów (znajomość angielskiego będzie atutem, choć nie jest wymagana)

6. Współpraca z asystentką dyrektora

Wymagamy doświadczenia :

-  nie wymagamy doświadczenia a jedynie chęci nauczenia się i stosowania nowych umiejętności,

- doświadczenie w pracy w kontakcie z klientem bezpośredniej lub przez telefon w B&B będzie dodatkowym atutem

- preferujemy studentów ostatniego roku

- po odbyciu stażu możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Wymagamy umiejętności :

- zadawania pytań i słuchania

- szczegółowego notowania

- ustalania priorytetów

- szybkiego uczenia się

- biegłość w MS Word

Wymagane cechy :

- głos wzbudzający zaufanie i sympatię

- systematyczność

- konsekwencja w realizowaniu celów

- umiejętność szybkiego uczenia się

- dokładność i sumienność

- samodzielność

- rzetelność, uczciwość, lojalność

- pewność siebie, entuzjazm !

Proponujemy:

- płatny staż trwający 2/3m-ce.

W przypadku uzyskania dobrych efektów pracy możliwość podpisania umowy/przedłużenia współpracy.

- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia za rozpoznane projekty sprzedażowe

- elastyczny harmonogram pracy

- możesz wykonywać pracę zdalnie, z dowolnego miejsca, gdzie masz Internet oraz ciszę

- zapewniamy telefon, laptopa i przeszkolenie w zakresie oferowanych produktów oraz stosowanej metodyki