zamieszczono:19.05.2014

Wrocławska Akademia Mistrzostwa Sportowego, z siedzibą w centrum miasta, poszukuje stażystów do pracy w dziale marketingu.

Nasza Akademia zajmującą się organizowaniem kursów instruktorskich dyscyplin sportowych jak również kursów kwalifikacyjnych, zaprasza do współpracy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest status studenta oraz chęć do pracy, nauki i zbierania cennego doświadczenia.

Szukamy osób ambitnych, kreatywnych, posiadających wiedzę z zakresu promocji i marketingu oraz gotowych do nauki i codziennych ambitnych, wyzwań.

Staż dedykujemy studentom z całej Polski, nie ukrywamy jednak, że miło byłoby gościć laureata naszego konkursu w naszym biurze na jednym z wygodnych foteli. Nie zmienia to faktu, że nie ograniczamy nikogo i istnieje możliwość realizacji stażu zdalnie.

Prosimy mieć na uwadze, że przy dobrym sprawowaniu stażysty nie zamierzamy wypuszczać go z naszego biura i na pewno zaproponujemy stałą współpracę na atrakcyjnych warunkach.

Po szczegóły na temat konkursu kierujemy na stronę

Akademia Mistrzostwa Sportowego, zlokalizowana w centrum Wrocławia, oferująca kursy instruktorskie rozmaitych dyscyplin sportowych, ogłasza konkurs na płatny staż w dziale marketingu.

W związku z rozwojem naszej Akademii, co w dużej mierze zależne jest od działu marketingu, poszukujemy osoby, która wesprze nas w codziennych obowiązkach promocyjnych.

Poszukujemy osoby kreatywnej, zaangażowanej w wykonywaną pracę oraz z wiedzą z zakresu szeroko pojętej promocji, jednak nie wymagamy doświadczenia. Staż jest po to, abyśmy te doświadczenie i wiedzę przekazali osobie będącej u nas na stażu. Potrzebujemy wsparcia, jednocześnie oferując własne doświadczenie.

Jeżeli osoba będąca u nas na stażu wykaże się owocną współpracą i na pewno zaproponujemy jej stałą współpracę w naszym dziale marketingu.

Staż jak również konkurs, dedykujemy wszystkim studentom z całej Polski. Informujemy, że istnieje możliwość realizacji stażu zdalnie jednak najchętniej widzielibyśmy laureata naszego konkursu przy jednym z naszych wygodnych foteli, mieszczących się w biurze w centrum Wrocławia.

Wszelkie informacje na temat konkursu możecie odszukać na naszej stronie http://www.ams.wroclaw.pl/ w zakładce pracuj z nami, a rozwój i wyniki konkursu opublikujemy na naszym fb: https://www.facebook.com/AkademiaMistrzostwaSportowego.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie - naprawdę warto!