zamieszczono:11.05.2012

PRACOWNIK BIUROWY

Biuro pośrednictwa pracy EURO LABORA (nr certyfikatu: 7061)

Miejsce pracy: Racibórz

 Wymagania:

* dobra znajomość języka niemieckiego,

* znajomość pakietu MS Office,

* mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,

*mile widziana/y student/ka Socjologii ze specjalnością ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Zakres obowiązków

* obsługa bezpośrednia, telefoniczna i mailowa potencjalnych pracowników, jak również klientów (pracodawców) zagranicznych,

* rekrutacja pracowników,

* promocja firmy w kraju (umieszczenie ofert pracy na portalach internetowych).

Oferujemy

* możliwość rozwoju zawodowego,

* atrakcyjne warunki zatrudnienia,

* pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o przesyłanie CV na adres:

 Nr ref: Biuro/EL

Wymagana jest klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie  pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)