PORYWAJĄCA QYPE PRAKTYKA

Nowa, innowacyjna strona jaką jest Qype poszukuje kreatywnych, ambitnych osób, które chciałyby popracować nad rozwojem nowego serwisu i poznać system budowania działań marketingowych (szeroko pojęta promocja serwisu), community (moderowanie społeczności) oraz PR (kontakt z prasą).

Oferujemy ciekawą praktykę w dogodnych dla Ciebie godzinach. Długość jej trwania pozostaje do omówienia. Pracę możesz wykonywać z domu. Praktyka jest bezpłatna, ale gwarantujemy otrzymanie referencji z jej odbycia.

Twoje zadania:
- promocja serwisu w internecie;
- wspieranie bieżących projektów;
- pomoc przy moderowaniu strony;

Wymagania:
- znajomość pakietu Office;
- łatwość poruszania się w internecie;
- kreatywność, lekkość w nawiązywaniu kontaktów;

Co oferujemy:
- ciekawą pracę nad rozwojem nowego serwisu qype.pl;
- elastyczne godziny pracy;
- elastyczny czas trwania praktyki;
- profesjonalne referencje;