zamieszczono:29.04.2015

TWOJA SZANSA NA KARIERĘ – AIESEC KATOWICE REKRUTUJE NA PRAKTYKI ZAGRANICZNE

Chciałbyś zrobić w swoim życiu coś więcej – coś więcej niż co? Połączyć profesjonalne doświadczenie w interesującej Cię branży z przygodą swojego życia? Odbyć praktyki na innym kontynencie? Zdobyć unikalny wpis do swojego CV, który otworzy przed Tobą nowe możliwości zarówno w kraju jak i zagranicą? Jeśli tak – to praktyki zagraniczne Global Talents z AIESEC Katowice są właśnie dla Ciebie!

Jak opisuje swój wyjazd Dominika, która obecnie przebywa na praktyce marketingowej w USA? Wyjazd na praktykę z AIESEC pomógł mi uwierzyć w siebie. Pomimo, że początkowo szukałam oferty w Hiszpanii to ostatecznie okazało się, że lecę na rok do USA!  Trzy tygodnie później stałam w metrze na Brooklynie z dwoma ogromnymi walizkami i zaczynało do mnie docierać, że nie do końca wiem, co robię. Obecnie jestem już na praktyce 5 miesięcy i codziennie upewniam się, że warto realizować marzenia! Nowi ludzie, nowe miejsca i doświadczenia. Praca, którą wykonuję pozwala mi rozwijać swoje zainteresowania i jest przeciwieństwem nudnej pracy biurowej.

Czym jest Global Talents?

Global Talents to międzynarodowy program praktyk zagranicznych, skierowanych do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Osoby biorące udział w programie mają szansę realizować praktykę w następujących obszarach: Marketing oraz Education.

Podprogramy:

- Global Talents Marketing to program praktyk skierowany do ludzi, chcących zdobyć profesjonalne doświadczenie w obszarze Public Relations, sprzedaży czy reklamy.

- Global Talents Education to program praktyk zachęcających wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć się dziale edukacji i nauczania języków obcych.

Jak wyjechać?

- Masz nie więcej niż 30 lat?

- Posiadasz  status studenta lub absolwenta do 2 roku po ukończeniu studiów?

- Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2?

- Masz doświadczenie w wybranym obszarze wynoszące min. 3 miesiące?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś  twierdząco - nie czekaj – aplikuj! Zdobądź więcej niż tylko międzynarodowe doświadczenie!

PR w Indiach, badania rynku w Chinach, a może nauka języków obcych w Brazylii? To zdecydowanie nie wszystkie możliwości!

Koniec ze snami o wymarzonej pracy, czas po nią sięgnąć:

Zachęcamy również do śledzenia naszego Facebook’a: www.facebook.com/AIESECKatowiceUE .

Osoba kontaktowa:

Sylwia Bijak