zamieszczono:05.08.2014

Uwagi:
Praktyka płatna trwająca 3 miesiące

Opis jednostki:
Celem działalności Oddziału jest generowanie dochodów z tytułu sprzedaży produktów klientom, z zachowaniem dbałości o akceptowalny poziom ryzyka Banku , przy zachowaniu określonego poziomu kosztów i jakości  obsługi klientów , zgodnej ze standardami przyjętymi w Banku. Zespół Obsługi Klienta odpowiada za obsługę segment klienta indywidualnego, w szczególności za: obsługę w zakresie prowadzenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych; kredytowanie klientów indywidulanych; obsługę klienta w obszarze depozytowym i inwestycyjnym.

Zadania:

• przygotowywanie dokumentacji do przekazania do archiwum,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z obsługą klienta,
  • wsparcie przy ewidencjonowaniu, kompletowaniu, rozdziale i wysyłce dokumentów i korespondencji.

Oczekiwania:

• Oferta kierowana jest do osób posiadających status studenta i wiążących swoje plany zawodowe z pracą w bankowości.
  • Studenci II roku studiów magisterskich stacjonarnych i zaocznych.
  • Dyspozycyjność: IX do 40 godz. tygodniowo, X-IX min. 25h tygodniowo
  • Preferowane kierunki: Zarządzanie, Ekonomia, Bankowość, Finanse.
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Komunikatywność, umiejętność logicznego myślenia, aktywność.

Zgłoszenia (cv i list motywacyjny) prosimy kierować na skrzynkę e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie maila praktyka-O1 Racibórz, w terminie do 17 sierpnia 2014.