zamieszczono:07.11.2013

Wiązanie przyszłości z edukacją i szkolnictwem może wydawać się ryzykownym krokiem. Pomimo odbytych staży i praktyk w polskich szkołach, przyszli nauczyciele często mają poważny problem ze znalezieniem pracy. Nawet ci, którzy na studiach radzili sobie najlepiej. Ogromna konkurencja i mało stanowisk wydają się problemem nie do przekroczenia. Ale nic bardziej mylnego! Zainteresuj się swoją przyszłością odpowiednio wcześnie, i wyjedź na zagraniczne praktyki edukacyjne z AIESEC, w ramach programu Global Talents! Bądź o krok przed konkurencją na rynku pracy dzięki doświadczeniu zdobytemu za granicą i wprowadź świat w swoje CV!

Global Talents Education to przygotowany przez międzynarodową organizację studencką AIESEC program płatnych praktyk zagranicznych, skierowany do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem do dwóch lat po studiach, chcesz wyróżnić się na rynku pracy, poznawać świat, zdobywać międzynarodowe kontakty i przeżyć przygodę życia – program Global Talents jest właśnie dla Ciebie! Praktyki możesz odbyć na całym świecie, w tym w krajach takich jak Chiny, Brazylia, Kolumbia, Indie, Rosja czy Włochy.

W ramach Global Talents Education masz szansę odbyć praktyki w niemal dowolnej formie nauczania języków obcych. Praca z dziećmi i młodzieżą? Nie ma problemu, wybierz tylko stopień zaawansowania i ruszaj do przedszkoli i szkół na wszystkich poziomach! Nauka języków w świecie biznesu i szkołach językowych? Świetnie! Program Global Talents umożliwia zdobywanie doświadczenia także w tym obszarze edukacji. Wybierając taką formę, zdobędziesz nie tylko wyróżniające Cię na rynku pracy umiejętności i wiedzę, ale także pewność w posługiwaniu się językami obcymi. A także – co nie mniej ważne – przyjaciół z całego świata!

Aby wyjechać na płatne zagraniczne praktyki z programem Global Talents odwiedź stronę www.globaltalents.pl, i zapoznaj się ze szczegółami. Zdobądź przewagę na rynku pracy już dziś, aplikuj i wprowadź świat w swoje CV!

GT_Education_-_Poster-page-0011