zamieszczono:21.11.2012

Chcielibyśmy zachęcić wszystkie osoby studiujące na kierunkach filologicznych, oraz te, które dobrze odnajdują się w językach obcych do współpracy z portalem onionas.pl. Współpraca miałaby polegać na tłumaczeniu na język polski i publikowaniu na stronie internetowej skrótów artykułów dotyczących Polski zamieszczanych w mediach zagranicznych. Jest to szansa na zdobycie doświadczenia, szczególnie dla osób, które swoją przyszłość wiążą z translatoryką bądź mediami.
Ponadto, byłaby to szansa na rozwinięcie wielu cennych umiejętności takich jak organizacja własnego czasu pracy czy sprawna praca w zespole. W przyszłości, wszystkie osoby zaangażowane we współpracę, mogą liczyć na otrzymanie pozytywnych referencji, co zwiększy ich atrakcyjność na rynku pracy. Portal oferuje informacje z wielu sfer życia, dlatego osoby zainteresowane współpracą, prócz swoich umiejętności, mogłyby rozwijać także pasje i zainteresowania.

Portal onionas.pl jest portalem informacyjnym obserwującym reakcje i komentarze mediów zagranicznych dotyczące wydarzeń w Polsce. Znaleźć na nim można informacje ze sfery polityki, stosunków międzynarodowych, gospodarki ale także sportu, kultury czy szeroko pojętych spraw społecznych.

Wszystkich chętnych zachęcamy do odwiedzenia strony
http://www.onionas.pl/kontakt

oraz naszego fanpage'a na facebooku -
http://www.facebook.com/Onionas