zamieszczono:06.02.2012

Bezpłatna praktyka na stanowisku: Dziennikarz sportowy

Portal pilkarki.com poszukuje praktykantów na stanowisku dziennikarz sportowy. Serwis zajmuje się wyłącznie tematyką kobiecej piłki nożnej oraz tworzeniem inicjatyw promujących piłkarstwo kobiece w Polsce.

Portal współpracuje ze znanymi osobami ze środowiska piłkarskiego oraz daje szerokie możliwości rozwoju zawodowego, rozwinięcia warsztatu dziennikarskiego, nawiązania szerokich znajomości oraz odbycia stażu w redakcji sportowej.

Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie wiedzy związanej z piłką nożną oraz wielkiej chęci samorozwoju.

Od naszych kandydatów oczekujemy:

- Najlepiej student  lub absolwent kierunków humanistycznych

- Jeden język obcy na poziomie zaawansowanym

- Znakomita znajomość języka polskiego

- Umiejętność wyszukiwania informacji oraz tematów

- Wiedza na temat piłki nożnej

- Mile widziane doświadczenie w pracy redakcyjnej

Zakres obowiązków

- Wyszukiwanie i pisanie informacji o kobiecej piłce nożnej

- Przeprowadzanie wywiadów

- Pisanie relacji z meczów

- Udział w organizowanych inicjatywach promujących kobiecą piłkę nożną

Oferowane warunki

- Praktyka w redakcji - bezpłatna

- Możliwość uczestniczenia w ważnych wydarzeniach piłkarskich (mecze, gale, imprezy)

- Dla najlepszych stała współpraca

Wymagane dokumenty

CV i list motywacyjny

Kandytatów, którzy  NIE SPEŁNIAJĄ wyżej wymienionych kryteriów prosimy o NIE NADSYŁANIE swoich aplikacji. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.