zamieszczono:01.02.2012

SOLEGRO z siedzibą w Hamburgu, z sukcesem pośredniczy w sprzedaży wycieczek wielu renomowanych touroperatorów. Poprzez połączenie ofert wielu renomowanych biur, oferujemy szeroki asortyment w zakresie młodzieżowych i studenckich wyjazdów. Na naszej stronie internetowej dostępne są wakacje, wycieczki objazdowe, wczasy zimowe, eventy.

Nasza młoda firma wciąż się rozwija, dlatego stale poszukujemy osób, pragnących dołączyć do naszego zespołu. Poszukujemy praktykantów z dużą motywacją i zapałem do pracy.

OPIS STANOWISKA

W ramach praktyki, oferujemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu Online Marketing, współpracę przy wielu interesujących i różnorodnych projektach, możliwość rozwoju i poszerzenia kompetencji z zakresu SEO i SEM oraz pracę w międzynarodowym i młodym zespole, w sercu Hamburga.

W Online Marketing wspierasz zespół w promowaniu portali internetowych, optymalizujesz portal, tworzysz audyty SEO/SEM, tworzysz treści na potrzeby naszego serwisu internetowego. Przyjazna atmosfera pracy charakteryzuje przedsiębiorstwo SOLEGRO.

Dokładny opis stanowiska znajduje się na naszej stronie internetowej:

NASZE OCZEKIWANIA:

• studenci kierunków ekonomicznych, humanistycznych, studenci turystyki, marketingu
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office  i umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • motywacja, elastyczność

OFERUJEMY:

• wynagrodzenie 500-700 euro brutto (ustalane indywidualnie)
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • możliwość samodzielnej, niezależnej pracy w międzynarodowym środowisku
  • dogodne godziny pracy

Czy chcesz nam towarzyszyć na drodze lidera na rynku europejskim? Czy chcesz wesprzeć nasz zespół internetowy i e-commerce? Jeśli tak, to wyślij swoje CV i list motywacyjny w j.niemieckim lub w j. angielskim na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Cieszymy się na spotkanie z Tobą.

Więcej informacji na stronie www.solegro.pl