zamieszczono:08.12.2016

Polski HR – Temporary Work to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju.
Należymy do Polskiego HR S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników.

Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.
Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy chętnych osób na stanowisko:

Kasjer

Miejsce pracy: Racibórz ul. Rybnicka

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa Klienta i rozliczenie z zakupów
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Od kandydatów oczekujemy:

  • chęć do pracy
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej – warunek konieczny!!!

Kandydatom oferujemy:

  • stawka godzinowa : 14 zł brutto – 12.00 netto ( na rękę ) dla os. uczącej się
  • Elastyczny grafik – możliwość dopasowania zmiany do siebie
  • umowa zlecenie
  • miła atmosfera w pracy

Za polecenie osoby, która wypracuje w grudniu min. 80 godzin zapłacimy

50 zł brutto PREMII.

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101 , poz.926 ze zm.).”„Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji poczta elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.”

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Izabela Piszczyńska

Tel. 604519079