zamieszczono:10.11.2015

Firma PSP na polskim rynku działa od 2008 roku. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań biznesowych w obszarze usług płatności bezgotówkowych, przyjmowania i rozliczania płatności masowych, zasileń kont telefonicznych a także zasileń liczników energii elektrycznej.

Opis stanowiska :

  • kontakt telefoniczny z Klientem w oparciu o wewnętrzną bazę firm
  • umawianie spotkań dla Konsultantów Klienta Biznesowego,
  • doradztwo w zakresie produktów,
  • przedstawianie oferty nowym klientom

Oczekiwania :

Preferowana osoba lubiąca rozmawiać z ludźmi, łatwo nawiązująca kontakty

znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji

doświadczenie na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia, bieżące wsparcie merytoryczne,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w dogodnych godzinach
  • możliwość wykonywania pracy w miejscu zamieszkania ,
  • wynagrodzenie stałe plus premia motywacyjna
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do wykonania pracy

korespondecja:

PSP Jarosław Cyganik

ul. Wałowa 49

44-300 Wodzisław Śląski

Tel. 502997913