zamieszczono:15.06.2015

ATERIMA MED zajmuje się opieką nad osobami starszymi w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne i legalne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki (do 1300 euro). Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Pracuj w wakacje jako Opiekun osób starszych w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy/ Różne miejscowości/ domy prywatne

Właśnie skończyłeś studia? Masz przerwę w nauce? Chcesz podszkolić niemiecki i podreperować budżet? Sprawdź wakacyjne oferty pracy jako Opiekun osób starszych. Nie jest to łatwa praca, ale daje ogromną satysfakcję i wymierne korzyści.

Praca w ATERIMA MED to:

• wyjazd do Niemiec na 1-3 miesiące
  • opieka nad seniorem w jego domu
  • pomoc osobie starszej w sytuacjach dnia codziennego
  • przygotowywanie i podawanie posiłków
  • pomoc w utrzymaniu higieny podopiecznego
  • prowadzenie gospodarstwa domowego

Korzyści z wyjazdu z nami:

• szansa na zarobienie nawet 8000 zł w dwa miesiące
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • okazja do podszlifowania niemieckiego
  • darmowy przejazd w dwie strony
  • stała opieka ze strony Koordynatora

Ze względu na obowiązujące przepisy prawne oraz nasz model zatrudnienia oferta skierowana jest do osób, które nie posiadają statusu studenta. Jeśli jesteś przed obroną, wystarczy nam zaświadczenie o ukończeniu studiów.

Nie jesteś pewien, czy to praca dla Ciebie? Zadzwoń i sprawdź! Tel.: (32)506 55 88.

ATERIMA MED(nr certyfikatu KRAZ: 7085)

Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED w Katowicach

ul. Opolska 17-19, lok. 110