zamieszczono:14.08.2014

Firma 4EverNET Sp. z o.o. na rynku teleinformatycznym działa od 2002 roku. Świadczy usługi w zakresie Contact Center oraz zaawansowanych usług IT. Realizuje zlecenia dla dużych firm i liderów rynku w branży ubezpieczeń, bankowości, telekomunikacji, wydawniczym, FMCG.

Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: Katowice lub możliwość pracy zdalnej

Call Center to najszybciej rozwijająca się branża w Polsce gwarantująca zatrudnienie i dobre zarobki. Warto już dziś zdobyć doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie.

Opis stanowiska:

telefoniczna obsługa Klienta

Wymagane:

  • zaangażowanie i sumienność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • nie wymagamy doświadczenia,
  • mile widziane osoby niepełnosprawne, studenci, osoby 40+, 50+.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub zlecenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr101, poz. 923 ze zm.