zamieszczono:09.01.2014
Stowarzyszenie Centrum Społecznego Rozwoju poszukuje osób wśród studentów kierunków technicznych zainteresowanych podjeciem pracy na stanowisku:

INSTRUKTOR DO ZAJĘĆ Z ZAKRESU ROBOTYKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie warsztatów i zajęć z dziećmi i młodzieżą z zakresu robotyki w oparciu o zestawy Lego Mindstorms NXT i EV3;
  • sprawowanie opieki nad dziećmi;
  • prowadzenie strony internetowej projektu;
  • marketing prowadzonych działań.

Miejsce pracy:

  • teren województwa śląskiego.

Wymagania:

  • znajomość zasad programowania Lego Mindstorms NXT i EV3;
  • umiejętność budowania modeli robotów z LEGO;
  • niekaralność;
  • umiejętność pracy z dziećmi;
  • cierpliwość;
  • kreatywność;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • samodzielność;
  • dyspozycyjność popołudniami;
  • prawo jazdy kategorii B i własny samochód.

Mile widziane:

  • student zaoczny kierunków technicznych;
  • uprawnienia pedagogiczne lub trenerskie.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, docelowo umowę o pracę 1/2 etatu;
  • prowizję od pozyskanych grup;
    miłą atmosfera pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie na dokumentach rekrutacyjnych następującej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych”.