zamieszczono:15.07.2013

O NAS

Jesteśmy prężnie działającą firmą oferującą usługi internetowe, w tym konta hostingowe i domeny, już od ponad 12 lat. Możemy się więc pochwalić dużym doświadczeniem. W naszej działalności kładziemy duży nacisk na fachową jakość obsługi. Pomagamy naszym klientom osiągać większe zyski, dostarczając im wysokiej jakości usługi internetowe.

Od 2008 roku jesteśmy jednym z najaktywniejszych członków największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych Business Network International (BNI). Poza tym współpracujemy z organizacją Bartersystem oraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach.

Obecnie rozwijamy nasz nowy projekt - zlecstrone.pl, do którego poszukujemy osób na stanowisko

Copywriter

praca zdalna

OPIS STANOWISKA

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 pisanie opisów katalogowych

 pisanie precli

 optymalizację stron internetowych od strony treści

WYMAGANIA

 doskonała znajomość zasad pisowni

 lekkie pióro

 terminowa realizacja zleceń

OFERUJEMY

 Możliwość wzięcia udziału w interesujących projektach.

 Pomoc podczas realizacji każdego zadania.

 Możliwość nawiązania nowych kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować stałą

współpracą.

 Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój swojego portfolio.

 Możliwość wzięcia udziału w atrakcyjnych szkoleniach internetowych dotyczących ebiznesu oraz tworzenia stron www organizowanych przez specjalistów branży.

 Umowa o dzieło podpisywana na każde zlecenie z klientem

 Wynagrodzenie: 70% wartości wykonanego zlecenia.

 Atrakcyjna premia za polecenie innych naszych usług.

 Po zakończeniu współpracy wystawimy referencje i listy polecające, które z pewnością będą pomocne w dalszej karierze zawodowej.

WYMAGANE DOKUMENTY

Wystarczy rejestracja w serwisie www.zlecstrone.pl/rejestracja

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA REKRUTACJĘ

Dariusz Rutkowski