zamieszczono:27.10.2015

foto

Rekrutacja do IV edycji Katowickiej Kuźni Liderów trwa do 13 listopada. Misją tego bezpłatnego projektu edukacyjnego jest wykształcenie młodych liderów, którzy w przyszłości zaangażują się w działalność na rzecz miasta Katowice i regionu. Organizatorem projektu jest Instytut Regionalny w Katowicach.

- Projekt jest niezwykle atrakcyjny dla uczestników, gdyż łączy w sobie 2 elementy - szkolenia z kompetencji miękkich, które są niezbędne dla każdego lidera, oraz warsztaty prowadzone przez ekspertów zajmujących się Miastem Katowice – podkreśla Maciej Stachura, prezes Instytutu Regionalnego. Dodatkową atrakcją jest wyjazdowa sesja integracyjna. Na najlepszych absolwentów czekają atrakcyjne staże. Wszystkie części projektu są nieodpłatne.

Pierwsze trzy edycje projektu ukończyło 67 studentów, a absolwentami innych projektów liderskich Instytutu Regionalnego w Katowicach na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zostało ponad 400 osób. Wszyscy absolwenci otrzymają dyplom ukończenia KKL oraz certyfikat odbycia szkoleń z zakresu kompetencji miękkich.

Do udziału w IV edycji Kuźni zachęcają absolwenci poprzednich edycji. - Dzięki Katowickiej Kuźni Liderów poznałam niesamowitych ludzi, wzbogaciłam swoją wiedzę, a także zdobyłam nowe, bardzo praktyczne umiejętności – mówi Katarzyna Frąszczak.

Więcej informacji o projekcie i zasadach aplikacji oraz harmonogramu zjazdów znajdziecie na witrynie www.KuzniaLiderow.eu. Patronem Honorowym Projektu jest Prezydent Miasta Katowice. Partnerem projektu jest Fundacja Rozwoju Inicjatyw Demokratycznych.

KKL plakatA3 2 www-page-001