zamieszczono:02.12.2013

Wyjedź na zagraniczny wolontariat z programem Global Citizen!

Zastanawiasz się jak dobrze rozpocząć kolejny rok? AIESEC ma dla Ciebie rozwiązanie! Wyjedź na praktykę zagraniczną! Brazylia, Indonezja, Węgry, Serbia, Chiny, Tajwan? Wybierz sam!

Chcesz maksymalnie wykorzystać swój czas studiów? Zrobić coś naprawdę niezwykłego? Rozwinąć się w wielu obszarach, poprawić swoją znajomość języków obcych, zdobyć przyjaciół na całym świecie, a przede wszystkim - przeżyć niesamowitą przygodę? Jeżeli masz duszę odkrywcy i chcesz mieć pozytywny wpływ na otaczający nas świat – wyjedź na wolontariat zagraniczny z programem Global Citizen!

Program wolontariatów zagranicznych, organizowany przez AIESEC, to doskonała okazja dla każdego studenta i absolwenta do dwóch lat po ukończeniu studiów na poznanie kultury i specyfiki wybranego kraju, a także zrozumienia jego mieszkańców. W ramach wyjazdów, trwających od sześciu  do dwunastu tygodni masz szansę współpracować z organizacjami zajmującymi się edukacją i kulturą oraz rozwijać swoje umiejętności związane z zarządzaniem. Niezwykle istotnym elementem wyjazdu na wolontariat Global Citizen jest możliwość pozytywnego wpływania na życie ludzi, z którymi będziesz miał okazję pracować.

Decydując się na wyjazd, masz szansę wybrać jeden z wielu oferowanych przez nas krajów, zależnie od twoich preferencji. Niezależnie od tego czy chcesz zdobywać doświadczenie, przydatne w przyszłej zawodowej pracy, czy poznawać świat, ludzi i kulturę – Global Citizen jest właśnie dla ciebie!

Aplikując teraz, masz szansę wyjechać już w styczniu, lutym lub marcu. Nie przegap okazji by przeżyć przygodę która na zawsze zmieni twoje życie. Aplikuj już dzisiaj!

W celu zdobycia szczegółowych informacji o programie odwiedź stronę www.globalcitizen.pl , poznaj oferowane możliwości i aplikuj, dając sobie szansę zrobić coś niezwykłego.

 

Dane kontaktowe:

Aleksandra Rybicka

Koordynator Global Citizen

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.